PL
EN

Kolejna śrutownica TZ-2 w województwie mazowieckimPrzejdź do kontaktu  

Czytaj całość artykułu

śrutownia zawiesiowa

Za nami kolejne uruchomienie jednostki śrutującej w województwie mazowieckim. Urządzenie zostało zainstalowane w nowoczesnej firmie przodującej w produkcji wyrobów z poliuretanu.


Maszyna została przystosowana do obróbki detali o wymiarach maksymalnych 1700 mm wysokości i 1200 mm średnicy obrotowej. Za oczyszczanie elementów odpowiadają wyposażone w falowniki dwie turbiny MT 350 z silnikami o mocy 11 kW każda. Kontrola parametrów pracy urządzenia odbywa się z poziomu dotykowego wyświetlacza z polskim menu.


Wykorzystywanym medium ściernym jest hybrydowy śrut kulisty VERA®. Materiał łączy w sobie długą żywotność śrutu niskowęglowego i intensywność śrutu wysokowęglowego. Unikalny skład chemiczny oraz wcześniejsze oczyszczenie śrutu z pyłu i zendry, powoduje znaczne zminimalizowanie zapylenia, a także zmniejszenie zużycia elementów eksploatacyjnych urządzeń.


Dzięki naszemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zoptymalizować każdy proces obróbki strumieniowo-ściernej. Nasze działania to przede wszystkim badania, profesjonalne pomiary przy użyciu dedykowanego oprzyrządowania oraz analiza laboratoryjna. Głównym zadaniem jest wyeliminowanie błędów oraz obszarów, które generują niepotrzebne koszta.


Zespół serwisowy firmy Alumetal-Technik zadba o właściwe funkcjonowanie urządzenia. Gwarantujemy czas reakcji serwisu do 48 godzin.

×


Przesuwaj poniższą tabelkę w poziomie, aby zobaczyć jej pełną zawartość.

Produkty Cena Ilosć Łącznie netto

Netto: 0.00 PLNPrzejdź do kasy