Newsletter Alumetal-Technik

*Wpisanie adresu i wysłanie formularza oznacza akceptację poniższego regulaminu.

Regulamin

1. Przystąpienie do listy mailingowej Alumetal-Technik jest dobrowolne. Przed wyrażeniem zgody na korzystanie z usługi newsletter należy zapoznać się niniejszym Regulaminem.

2. Newsletter jest bezpłatną usługą, która polegaja na informowaniu Użytkowników o wydarzeniach, nowościach i tematach związanych z prowadzoną przez Alumetal-Technik działalnością poprzez okresowe wysyłanie wiadomości drogą elektroniczną.

3. Subskrypcja newslettera polega na wpisaniu adresu e-mail, na który Użytkownik życzy sobie otrzymywać wiadomości do formularza udostępnianego stronie internetowej Alumetal-Technik. Subskrypcja newslettera przez Użytkownika stanowi wyrażenie przez Użytkownika zgody na otrzymywanie bezpłatnego newslettera.

4. Alumetal-Technik nie będzie udostępniał powierzonych mu adresów poczty elektronicznej osobom czy podmiotom trzecim. Zebrane adresy e-mail pozostaną zachowane wyłącznie w bazie danych Alumetal-Technik.

5. Użytkownik w dowolnej chwili może bezpłatnie zrezygnować z usługi newslettera. Subskrypcję można anulować, klikając na link "Rezygnacja" znajdujący się na dole każdego z przesłanych listów elektronicznych lub zgłaszając tę chęć w wiadomości przesłanej na adres info@alumetal-technik.com

6. Subskrybując newsletter Użytkownik wyraża zgodę na wysyłanie przez Alumetal-Technik za pośrednictwem newslettera reklam oraz informacji handlowych w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. 2013 poz. 1422) na konto e-mail Użytkownika.

Na naszej stronie wykorzystujemy tzw pliki "Cookies" w celach statystycznych. Więcej informacji Rozumiem