PL
EN

Doradca Techniczno-Handlowy

Kliknij tutaj, aby wysłać wiadomość

Alumetal-Technik powstał po to, aby rozwijać i optymalizować procesy śrutowania, a także wdrażać nowoczesne technologie obróbki. W naszej firmie posiadamy linie do śrutowania i szkiełkowania, oraz linię do malowania proszkowego. Każdego dnia z naszego magazynu wyjeżdża od kilku do kilkudziesięciu ton różnych materiałów ściernych, mających szerokie zastosowanie w polskim przemyśle.

W związku z rozwojem naszego działu handlowego, poszukujemy:

Doradcy Techniczno-Handlowego

Miejsce pracy: Łódź

Zadania:

- Utrzymywanie i budowanie relacji biznesowych z Klientami - doradztwo sprzedażowe i techniczne

- Prowadzenie projektów opartych na wdrażaniu sprawdzonych rozwiązań technologicznych

- Realizacja założonych celów sprzedażowych

- Prowadzenie procesu sprzedażowego z wykorzystaniem narzędzia CRM

- Wyjazdy do klientów (Polska)

Pasujesz do nas jeżeli:

- Posiadasz minimum 3 letnie doświadczenie w sprzedaży

- Potrafisz kreować okazje sprzedażowe

- Lubisz bezpośredni i telefoniczny kontakt z Klientem

- Umiesz budować długofalowe relacje z Klientem, w oparciu o dobór odpowiednich rozwiązań

- Skutecznie negocjujesz i potrafisz zaprezentować swoje sukcesy

- Znasz j. angielski na poziomie minimum B1/B2 (będziemy chcieli to sprawdzić)

- Posiadasz prawo jazdy kat. B

- Masz kreatywne pomysły i lubisz się nimi dzielić

Mamy dla Ciebie:

- Niezbędne szkolenia produktowe (wyjazdy do naszych dostawców)

- Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie z branży metalurgicznej

- Możliwość rozwoju

- Ubezpieczenie grupowe

- Umowę o pracę

- System motywacyjny

- Samochód służbowy

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Alumetal-Technik Sp. z o.o. sp. k., z siedzibą w Łodzi przy ulicy Św Teresy 111, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922).

Informujemy, że Administratorem danych jest Alumetal-Technik Sp. z o.o. sp. k., z siedzibą w Łodzi przy ulicy Św Teresy 111. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Prosimy o przesyłanie swoich aplikacji na adres: kariera@alumetal-technik.com.

Przesuwaj poniższą tabelkę w poziomie, aby zobaczyć jej pełną zawartość.

Produkty Cena Ilosć Łącznie netto

Netto: 0.00 PLN

Przejdź do kasy