PL
EN

Oferta ekologicznych ścierniw mineralnych i metalicznych

Kliknij tutaj jeżeli potrzebujesz pomocy w wyborze ścierniwa

Ścierniwa metaliczne

Elektrokorund

Ścierniwa ze szkła

Pozostałe

Materiały ścierne służą do obróbki powierzchni, m.in. do piaskowania, śrutowania czy szkiełkowania aluminium i stali. Każdy z rodzajów ścierniwa posiada określoną granulację (grubość ziarna). W zależności od pożądanych rezultatów, w obróbce strumieniowo-ściernej stosuje się różne rodzaje i grubości materiału ściernego.

JAKIE KORZYŚCI NIESIE ZE SOBĄ UŻYCIE ŚCIERNIWA?
Ścierniwo ma za zadanie oczyścić powierzchnie detali ze śladów korozji, zanieczyszczeń oraz powłok ochronnych. Dzięki użyciu odpowiedniego materiału ściernego można poprawić przyczepność farby, wyrównać powierzchnię i nadać jej odpowiednią gładkość. Użycie odpowiedniego ścierniwa w procesach produkcyjnych podwyższa jakość obróbki oraz pozwala wprowadzić oszczędności.

PODZIAŁ MATERIAŁÓW ŚCIERNYCH
Materiały ścierne do piaskowania i śrutowania można podzielić na metaliczne i szklane. Każde z nich nadaje się do innej obróbki powierzchni. Niektóre przeznaczone są do oczyszczania powierzchni, usuwania zendry, chropowacenia (np. śrut staliwny), a inne matują i wygładzają (np. ścierniwo ze szkła). Materiały ścierne używane do piaskowania to przede wszystkim elektrokorund brązowy i granulat szklany. Ścierniwo używane do śrutowania jest zazwyczaj staliwne. W naszym Centrum usługowym w Łodzi wykorzystujemy ścierniwa najwyższej jakości: śrut kulisty VERA® oraz śrut łamany DIAMANT.

×


Przesuwaj poniższą tabelkę w poziomie, aby zobaczyć jej pełną zawartość.

Produkty Cena Ilosć Łącznie netto

Netto: 0.00 PLNPrzejdź do kasy