PL
EN
SurfaScan to rewolucja w branży obróbki powierzchni stalowych, która zdobyła złoty medal na wystawie „Geneva Inventions” w 2017 roku. Jak dotąd badanie klasy czystości powierzchni po oczyszczaniu metodą strumieniowo-ścierną polegało na wzrokowej ocenie materiału. Od teraz dzięki Wydziałowi Inżynierii Materiałowej Politechniki Łódzkiej można to zrobić szybko i automatycznie. Oferujemy wypożyczenie urządzenia na 14 dni, co pozwoli Państwu zapoznać się z jego działaniem. 

W skład zestawu wchodzą:

- miernik SurfaScan

- dedykowany case silikonowy

- walizka do przechowywania.


miernik klasy czystości powierzchni

Zalety pomiaru klasy czystości powierzchni za pomocą urządzenia

SurfaScan ujednolica, przyspiesza i eliminuje możliwość pomyłek, jakie powstają przy standardowej ocenie klasy czystości powierzchni. Urządzenie jest proste w obsłudze i zapewnia natychmiastowe wyniki, które zapisywane są w jego pamięci. Specjalnie zaprojektowana sonda umożliwia pomiary klas czystości stali w różnych kształtach oraz rozmiarach. Niekwestionowaną zaletą jest fakt, że ocena może odbyć się w warunkach przemysłowych – niezależnie od oświetlenia.


SurfaScan

Technologia SurfaScan - dla kogo? 

SurfaScan został stworzony dla zakładów i fabryk, w których jakość oczyszczonej powierzchni musi być na najwyższym poziomie. Skala produkcji eksportowej w Polsce stale rośnie, dlatego zachowanie stałego poziomu wyśrutowanej powierzchni jest kluczowym czynnikiem z punktu widzenia producenta. 

Urządzenie dedykowane jest dla technologów, kierowników produkcji, brygadzistów, operatorów i wszystkich pracowników odpowiedzialnych za standardy jakościowe w zakładzie wytwórczym. 

Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem SurfaScan. Oferujemy wypożyczenie urządzenia na 14 dni, dzięki czemu nasi Klienci mają możliwość samodzielnego wypróbowania technologii w swoich warunkach.

miernik klasy czystości powierzchni

Osiągnij odpowiedni poziom klasy czystości powierzchni

Odpowiedni poziom czystości powierzchni opisuje norma ISO 8501-1:2008, która wskazuje 4 stopnie klasy czystości w skali Sa (szerzej opisaliśmy je w naszym artykule). SurfaScan dokonuje pomiarów i pokazuje stopień klasy czystości na ekranie urządzenia zarówno graficznie, jak i dźwiękowo (lub za pomocą wibracji). 

Określenie klasy czystości stali „na oko” nie jest miarodajne - używając SurfaScan, za każdym razem dostają Państwo pomiar jakości powierzchni, który jest dokładny, znormalizowany i powtarzalny w przyszłości.

W celu uzyskania dodatkowych informacji prosimy kliknąć tutaj - kontakt z naszym Doradcą jest bezpłatny.

SurfaScan  - miernik klas czystości powierzchni

SurfaScan - miernik klas czystości powierzchni

×


Przesuwaj poniższą tabelkę w poziomie, aby zobaczyć jej pełną zawartość.

Produkty Cena Ilosć Łącznie netto

Netto: 0.00 PLNPrzejdź do kasy