Śrutownie wirnikowe stołowe TZS

Śrutownie stołowe TZS, z możliwością załadunku od frontu i od góry, zaprojektowane są do oczyszczania masywnych detali, jak odlewy i konstrukcje stalowe. 

Dowiedz się więcej

Śrutownie wirnikowe stołowe TZS


Śrutownie wirnikowe stołowe przeznaczone są przede wszystkim do ciężkich detali o nieregularnych kształtach, które trudno byłoby oczyścić w innych rodzajach maszyn. Komora śrutownicza jest w tym przypadku wyposażona w obrotowy stół, na którym ustawia się poddawane obróbce elementy. Śrutownia stołowa zwykle ma niewielkie gabaryty, dzięki czemu może sprawdzić się w wielu miejscach o małej przestrzeni, w których potrzebna jest maszyna do śrutowania.

Ze względu na swoje przeznaczenie, maszyny TZS skonstruowane są w sposób umożliwiający ładowanie wsadu od frontu lub dźwigiem od góry. Wyłożona manganem komora śrutownicza wyposażona jest w stół, który obracając się eksponuje obrabiane detale na padające z góry i z boku strumienie ścierniwa. Wydajne turbiny gwarantują szybką i dokładną pracę, a dzięki zamkniętemu obiegowi czyściwa, śrutownia stołowa zużywa małą ilość śrutu.

Jak każde urządzenie marki Kovo Staněk, również śrutownie stołowe posiadają części eksploatacyjne o długiej żywotności: koła rzutowe i łopatki wykonane z odpornego na ścieranie stopu oraz dwa łożyska w silniku turbiny.

Cechy i wyposażenie:

  • Stół obrotowy;
  • Falowniki w turbinach w standardzie;
  • Zintegrowany panel PLC w języku polskim z opcją zapamiętywania ustawień;
  • Brak potrzeby tworzenia wykopu fundamentowego;
  • Systemy separacji ścierniwa i filtracji w standardzie;
  • Zdalna diagnostyka;
  • Serwis w Polsce z reakcją do 48 h.
Śrutownie wirnikowe stołowe TZS

Śrutownie wirnikowe stołowe TZS

Zapisz się
na newsletter