Alumetal-Technik
PL
EN

  Chętnie dzielimy się z Klientami swoją wiedzą i nowościami w ofercie. Zachęcamy do zasubskrybowania naszego newslettera. Kliknij, aby dopisać swój e-mail.

Śrutownie wirnikowe zawiesiowe TZ

Śrutownie zawiesiowe TZ służą do automatycznej obróbki strumieniowo-ściernej detali o skomplikowanych kształtach, jak np. konstrukcje stalowe czy ramy motocyklowe.

Cechy i wyposażenie śrutowni TZ:


  • Torowisko w kształcie litery „Y” z dwoma obrotowymi hakami;
  • Falowniki w turbinach w standardzie;
  • Zintegrowany panel PLC w języku polskim z opcją zapamiętywania ustawień;
  • Brak potrzeby tworzenia wykopu fundamentowego;
  • Systemy separacji ścierniwa i filtracji w standardzie;
  • Zdalna diagnostyka;
  • Serwis w Polsce z reakcją do 48 h.

Parametry oczyszczarek zawieszkowych TZ


TZ 2
5,5/12-17
TZ 3
5,5/12-23
TZ 3
7,5/16-23
TZ 3
7,5/20-23
TZ 5
7,5/25-35
Maksymalnie
Max. średnica
obrotu zawieszki (mm)
1200 1600 2000 2500 2500
Max. wysokość
zawieszki (mm)
1700 2300 3500 3500
Nośność haka (kg) 500/1000 1000/2000 2000
Ilość kół rzutowych 2 3 3/4 5 5
Moc turbiny (kW) 5,5/7,5 7,5/11 11
Ilość obrotów
koła rzutowego (obr./min)
2900 2900

Wydajne i precyzyjne śrutownie zawieszkowe


Mimo że Alumetal‑Technik zajmuje się różnymi metodami obróbki strumieniowo-ściernej, śrutowanie od zawsze jest dla nas szczególnie ważne. To właśnie wspólna pasja do tego procesu jest podstawą naszej współpracy z czeskim producentem maszyn, firmą Kovo Staněk, s.r.o.

Produkowana w Brumovicach śrutownica zawieszkowa TZ to podstawowy model w naszej ofercie, mimo to zastosowano w nim wiele rozwiązań innowacyjnych rozwiązań, które wyróżniają ją na tle konkurencji.

Budowa śrutowni zawiesiowej TZ


Komora śrutownicza obrabiarek hakowych TZ zbudowana jest z grubej, odpornej na ścieranie stali, do której detale wprowadzane są na jednym z dwóch zawiesiów osadzonych na torowisku w kształcie litery „Y”. Zastosowanie dwóch haków pozwala na przygotowanie kolejnej partii detali, podczas gdy poprzednia jest śrutowana.

Dużą zaletą śrutowni marki Kovo Staněk są turbiny o zwiększonej żywotności – efekt ten uzyskano poprzez zastosowanie zaprojektowanego od podstaw kołnierza silnika elektrycznego, w którym umieszczono dwa łożyska i specjalny pierścień uszczelniający. Dzięki temu obciążenie wału łączącego silnik z kołem rzutowym zostało znacząco zmniejszone, co przekłada się na większą żywotność i niższe koszty konserwacji.

Urządzeniem śrutowniczym steruje się za pośrednictwem kolorowego wyświetlacza dotykowego z interfejsem w języku polskim. Z jego poziomu kontrolować możemy wszystkie parametry pracy śrutowni zawiesiowej – m.in. regulować moc turbin i czas trwania procesu – które można łączyć w programy i zapisywać w pamięci urządzenia.

Niezawodne śrutownice zawieszkowe TZ


Unikalne rozwiązania konstrukcyjne zastosowane w śrutowniach zawiesowych TZ sprawiają, że są one bezpieczne, ekonomiczne i – przy prawidłowej eksploatacji – niezawodne. Co ważne, parametry urządzenia można dopasować dokładnie do potrzeb Klienta, co przekłada się na jeszcze wyższą jakość procesu.

Jeśli są Państwo zainteresowani zakupem lub obejrzeniem śrutowni zawiesiowych TZ w czasie pracy, zapraszamy do kontaktu telefonicznie lub za pośrednictwem formularza kontaktowego.

Śrutownie wirnikowe zawiesiowe TZ

Śrutownie wirnikowe zawiesiowe TZ

×


Przesuwaj poniższą tabelkę w poziomie, aby zobaczyć jej pełną zawartość.

Produkty Cena Ilosć Łącznie netto

Netto: 0.00 PLNPrzejdź do kasy