PL
EN

Doradztwo techniczne

Pomagamy naszym Klientom w optymalizacji procesu śrutowania, doborze odpowiednich metod, maszyn i ścierniw oraz rozwiązywaniu problemów technicznych.

Dowiedz się więcej

Kluczowym celem doradztwa technicznego jest modernizacja i ulepszenie procesu obróbki strumieniowo-ściernej. Zespół Alumetal-Technik tworzą wykwalifikowani eksperci, którzy gwarantują profesjonalną i szybką obsługę. Dzięki ich wsparciu przyspieszą Państwo obróbkę, poprawią jej jakość, a także zmniejszą zużycie ścierniwa i energii elektrycznej.

Dlaczego doradztwo techniczne jest aż tak ważne?

Wielu użytkowników maszyn boryka się z utrudnieniami w procesie obróbki. Ponoszą niepotrzebne koszty, zużywają zbyt dużo śrutu, za szybko wymieniają komponenty w maszynach. Niewielu wie, że śrutowanie jest procesem, który regularnie kontrolowany i analizowany może przyczynić się do sukcesu przedsiębiorstwa. Nasi Klienci mogą szybko zwiększyć efektywność w swoich firmach, a co za tym idzie – zmniejszyć koszty. Jak? Wystarczy skorzystać z pomocy w zakresie doradztwa technicznego.

doradztwo techniczne

Jak kontrolujemy proces?

Pierwszym i najważniejszym krokiem do zniwelowania problemów jest znalezienie ich źródła. Dzięki odpowiedniej częstotliwości i ilości badań, jesteśmy w stanie wykryć wszelkie nieprawidłowości.

Drugi krok to ocena stanu technicznego urządzeń i ich elementów. Weryfikujemy poprawność działania separatora, systemów filtracji, łopatek, etc.

Trzeci krok to pobranie próbek śrutu, m.in. do analizy sitowej. Dzięki próbkom możemy zmierzyć poziom zapylenia, zaolejenia oraz stan miksu operacyjnego. 

Czwartym krokiem jest ocena klasy czystości powierzchni oraz ocena profilu powierzchni detali. 

Po wykonaniu niezbędnych czynności, wspólnie omówimy wyniki ekspertyzy oraz pomożemy Państwu podjąć właściwe kroki i rozwiązać ewentualne problemy techniczne. Niedługo później prześlemy protokół z przeprowadzonych badań laboratoryjnych, wraz z sugestiami co do kolejnych działań.

doradztwo techniczne

Doradztwo techniczne - zmień swój proces obróbki!

Każdy z naszych Klientów traktowany jest indywidualnie, ponieważ ma własne, specyficzne potrzeby. Rozwiązanie dopasowujemy na podstawie celu, jaki chcą osiągnąć oraz wyników testów i analiz. Niektórzy chcą śrutować szybciej, osiągnąć wyższą klasę czystości lub chropowatość w określonym przedziale (Rz, Ra). Jeśli nie mają Państwo określonych planów, chętnie pomożemy je ustalić bazując na Waszych możliwościach produkcyjnych.

Interesujące? Zachęcamy do bezpłatnej konsultacji: proszę kliknąć tutaj i umówić rozmowę telefoniczną z naszym Doradcą. 

Doradztwo techniczne

Doradztwo techniczne

×


Przesuwaj poniższą tabelkę w poziomie, aby zobaczyć jej pełną zawartość.

Produkty Cena Ilosć Łącznie netto

Netto: 0.00 PLNPrzejdź do kasy