PL
EN

Malowanie proszkowe

Rozmiar pieca: 3500 x 1500 x 2000 mm;
Przygotowanie powierzchni: szkiełkowanie, śrutowanie;
Używamy kolorów z palety RAL 
Używamy aplikatorów GEMA 

Dowiedz się więcej

Malowanie proszkowe

Rozmiar pieca: 3500 x 1500 x 2000 mm;
Przygotowanie powierzchni: szkiełkowanie, śrutowanie;
Używamy kolorów z palety RAL 
Używamy aplikatorów GEMA 

Dowiedz się więcej

0

W celu podnoszenia jakości naszych usług i maksymalizacji Państwa zadowolenia, postanowiliśmy rozszerzyć nasze usługi obróbki strumieniowo-ściernej o malowanie proszkowe. Dzięki temu możemy zaoferować Państwu kompleksowe rozwiązanie – przyjmując zardzewiały, pobrudzony element, a oddając w Państwa ręce oczyszczony do stopnia czystości Sa 3 (w przypadku stali) i pomalowany proszkowo, odnowiony przedmiot.

Czym jest malowanie proszkowe?

Lakierowanie proszkowe to pokrywanie sypkim pigmentem przedmiotu z powierzchnią przewodzącą, do jakich zaliczają się metale. Pomalowany przedmiot poddawany jest polimeryzacji i utwardzaniu w piecu o rozmiarach 3500 x 1500 x 2200 mm w temperaturze - ok. 140 - 200°C. Tak przygotowana powierzchnia jest nie tylko estetyczna, ale też bardzo trwała. Jednocześnie przedmioty pomalowane proszkowo zyskują odporność na warunki atmosferyczne i uszkodzenia mechaniczne i chemiczne. Malowanie proszkowe jest tez doskonałym zabezpieczeniem antykorozyjnym.

Do zalet malowania proszkowego należy wysoki poziom estetyki, obejmujący także zakrycie niedoskonałości powierzchni, zabezpieczenie materiału przed niszczeniem czy brak negatywnego oddziaływania na środowisko. Malowanie proszkowe jest więc niezwykle skuteczną, ekonomiczną i ekologiczną metodą zabezpieczania i renowacji przedmiotów wykonanych z aluminium, stali, żeliwa, mosiądzu i innych materiałów.

Malowanie proszkowe - nasza oferta

Nasza lakiernia proszkowa oferuje profesjonalne malowanie proszkowe różnego typu elementów, między innymi: 

  • bramy
  • ogrodzenia
  • grzejniki
  • elementy maszyn
  • meble metalowe,
  • elementy stalowe i aluminiowe
  • felgi

Oprócz malowania mogą również Państwo wykonać profesjonalne usługi szkiełkowania, mikroszkiełkowania, piaskowania oraz śrutowania, co pozwala na kompleksową realizację. Jako pasjonaci i eksperci w zakresie obróbki metali dbamy o maksymalną precyzję wykonania wszystkich prac. 

Nasza malarnia proszkowa jest wyposażona w nowoczesne urządzenia - w tym dwa aplikatory marki GEMA - dzięki czemu możemy nakładać farbę nawet na trudnych do pokrycia elementach. Lakiernia proszkowa Alumetal Technik stosuje najwyższej jakości preparaty, które wyróżniają się wysoką wydajnością oraz bezpieczeństwem dla obrabianych elementów. Elementy malowane proszkowo poddajemy wcześniejszej obróbce. Ma to za zadanie przygotowanie elementów do nałożenia farby, dzięki czemu cały proces jest bardziej skuteczny i precyzyjny.

Wykonanie wszystkich prac regeneracyjnych przez jednego wykonawcę oznacza gwarancję, że pomiędzy oczyszczeniem a lakierowaniem, powierzchnia elementu nie zdąży zardzewieć lub się utlenić, co jest istotne dla trwałości powłoki malarskiej. Wszystkie pomalowane elementy dokładnie zabezpieczamy, aby nie uległy uszkodzeniu i zabrudzeniu w transporcie.

W celu dokonania bezpłatnej wyceny usługi malowania proszkowego – proszę kliknąć tutaj. 


Malowanie proszkowe

Malowanie proszkowe

×


Przesuwaj poniższą tabelkę w poziomie, aby zobaczyć jej pełną zawartość.

Produkty Cena Ilosć Łącznie netto

Netto: 0.00 PLNPrzejdź do kasy